Новини з академічної мобільності: Успішна участь в програмі – активний обмін знаннями

Протягом 25 – 30 березня завідувачка кафедри фінансових технологій та підприємництва, д.е.н., проф. Лариса Гриценко разом з заступником завідувача кафедри з міжнародної роботи зі студентами, викладачем-стажистом Олександрою Тверезовською відвідали Вільнюский університет (Вільнюс, Литва) в рамках програми ЄС Еразмус+.
Учасники програми академічної мобільності повернулися зі значними досягненнями та цінними враженнями від своєї участі. Мета програми полягала у викладацькій роботі, що відкрила шлях для активного обміну досвідом та поглиблення взаєморозуміння між університетами-партнерами. Під час участі у програмі було проведено ряд заходів та зустрічей: лекції для студентів бакалаврів та магістрів різних спеціальностей: «Облік та аудит», «Світовий маркетинг», «Облік та фінансовий менеджмент»; відвідано офіційне відкриття Лабораторії поведінкової економіки та Лабораторії прийняття споживчих рішень Факультету економіки та бізнес-адміністрування Вільнюського університету; проведено ряд зустрічей та переговорів з представниками міжнародного офісу Вільнюського університету та безпосередньо науковцями Факультету економіки та бізнес-адміністрування Вільнюського університету.
Учасники відзначили плідність співпраці, а також високий рівень інтересу студентів до нових знань. Ця програма академічної мобільності є важливим кроком у поглибленні міжнародного співробітництва та розвитку освітніх ініціатив.