ННІ БТ «УАБС» відвідав професор Дж. Маркус Джоб

6 та 7 листопада 2018р. ННІ БТ «УАБС» відвідав професор Дж. Маркус Джоб (J. Marcus Jobe). Він є заслуженим професором Університету Майамі в Огайо (Ph.D., Professor Emeritus in Information Systems and Analytics, Miami Universi ty, Oxford, Ohio USA).

Професор прочитав студентам лекції за напрямком Big Data та Менеджмент якості.

Галузь спеціалізації вченого: Статистичний контроль якості, надійність, проектування експериментів. (Field of Specialization & Expertise: Statistical Quality Control, Reliability, Design of Experiments)

Дж. Маркус Джоб отримав ступінь Ph.D. зі статистики у 1984 р. Має дуже великий досвід викладання у різних країнах світу. Його статті опубліковані у багатьох поважних професійних виданнях: Journal of the American Statistical Association, Techno metrics, Journal of Quality Technology, The American Statistician, IEEE Transactions on Reliability , ін.

Консалтингова діяльність професора включає: NASA, GE, Procter, Gamble та ін.