Майстер-клас для аспірантів від практика банківської справи

12 листопада 2021 року в рамках дисципліни «Цифровізація у фінансах, банківській справі та страхуванні» був проведений майстер-клас за участю докторки економічних наук, Регіональної директорки з питань роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції АТ «Райфайзен Банк» Діденко Оксани Миколаївни. Пані Оксана ознайомила присутніх зі стратегією цифровізації АТ «Райфайзен Банк» та інноваційними рішеннями в розробці і просуванні роздрібних банківських продуктів.

Крім того, як член Експертної ради роботодавців за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування, Діденко О.М. ознайомила аспірантів із можливостями стажування на базі АТ «Райфайзен Банк» для набуття практичних навичок, а також із можливими напрямками наукової роботи.