Лекція завідувачки кафедри ФТП в рамках віртуальної мобільності!

13 листопада відбулася лекція завідувачки кафедри фінансових технологій і підприємництва Сумського державного університету, д.е.н., професорки Лариси Гриценко в рамках віртуальної мобільності «Take Action for the Sustainable Development Goals», організованою кафедрою ФТП. ЦСР 13 пов’язана з боротьбою за нормальні умови життя людей та спрямована на впровадження термінових заходів для боротьби зі зміною клімату та його наслідками. На зустрічі були розглянуті актуальні проблеми досягнення ЦСР 13 «Пом’якшення наслідків зміни клімату» в контексті зелених фінансів, стійкого розвитку та впровадження зелених проєктів.
Щиро дякуємо Ларисі Леонідівні за участь у програмі віртуальної мобільності та співпрацю задля розвитку міжнародної роботи кафедри!