Лекція Майкла Хедегаарда для учасників віртуальної міжнародної мобільності

30 жовтня відбулася лекція доцента кафедри розвитку бізнесу інженерних технологій та дидактики Данського технічного університету Майкла Хедегаарда за програмою міжнародної віртуальної мобільності «Take Action for the Sustainable Development Goals», організованої кафедрою фінансових технологій і підприємництва. На зустрічі були розглянуті актуальні проблеми досягнення ЦСР 2 «Міцне здоров’я та благополуччя» в контексті взаємодії стейкхолдерів, фармацевтичного бізнесу, концепції спільної цінності в бізнесі, соціального інвестування, оцінки економічних та соціальних ефектів. Студенти та аспіранти зацікавилися досвідом Данського технічного університету в реалізації практичних кейсів у цій сфері, долучилися до дискусії стосовно соціальної відповідальності фармацевтичних компанії у країнах, що розвиваються.
Щиро дякуємо пану Майклу за співпрацю та участь у програмі віртуальної мобільності!