Лекція Інес Джемріч Остоїч, завідувачки кафедри соціології та суміжних дисциплін Університету прикладних наук Балтазар Запрешич (Хорватія), присвячена актуальному питанню гендерної рівності

7 грудня 2023 р. в рамках програми міжнародної віртуальної мобільності кафедри фінансових технологій і підприємництва відбулася лекція Інес Джемріч Остоїч, завідувачки кафедри соціології та суміжних дисциплін Університету прикладних наук Балтазар Запрешич (Хорватія), присвячена актуальному питанню гендерної рівності (ЦСР 5). Низка питань тримали увагу і зацікавленість здобувачів протягом всього вебінару, спонукаючи до дискусії, – соціальні стереотипи та очікування, основні тренди, виклики і вплив в освіті, при працевлаштуванні, в політиці, економічних і суспільних відносинах, тощо.
З найкращими побажаннями та сподіваннями на подальшу співпрацю дякуємо пані Інес від імені всіх учасників віртуального класу!