Вийшов в світ перший том монографії «» під редакцією проф. А.О. Єпіфанова та проф. Т.А. Васильєвої.
У складі авторів даної монографії викладачі та аспіранти ряду кафедр академії, банкіри-практики, науковці з інших ВНЗ України, представники Національного банку України.
Автором вступного слова, а також співавтором одного з розділів монографії став Левент Ковач (Levente Kovács), доктор філософії в галузі фінансів (Ph.D. in Finance), доцент, завідувач кафедри економічних відносин Інституту світової та регіональної економіки, м. Мішкольц, Угорщина; Генеральний секретар Асоціації банків Угорщини.
Монографія призначена для фахівців у галузі фінансів і кредиту, студентів та аспірантів економічних спеціальностей, викладачів,p співробітників банків та науковців.
У монографії розглянуто теоретико-методологічні основи та практичні механізми управління ризиками базових банківських операцій, систематизовано вітчизняний та зарубіжний досвід банківського ризик-менеджменту, виявлено проблемні питання та сучасні тенденції розвитку управління кредитним, інвестиційним та депозитним ризиками банків.
На дану монографію надійшли позитивні рецензії від:
О. М. Колодізєва, доктора економічних наук, доцента, завідувача кафедри банківської справи Харківського національного економічного університету; А. Я. Кузнєцової, доктора економічних наук, професора, проректора з наукової та організаційної роботи Університету банківської справи Національного банку України; О. Д. Вовчак, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри банківської справи Львівської комерційної академії.
До видання вже підготовлено другий том цієї монографії «Управління ринковими ризиками та ризиками системних характеристик», в якому висвітлено теоретичні основи та методичні підходи до управління ризиками банків, систематизовано вітчизняний та зарубіжний досвід банківського ризик-менеджменту, виявлено проблемні аспекти та узагальнено сучасні підходи до управління: ринковими ризиками (процентним та валютним), ризиками системних характеристик банків (ліквідності, достатності капіталу, платоспроможності), а також маркетинговими ризиками банку.