Гостьова лекція із фахівцем-практиком

17 травня 2023 року в рамках вивчення дисципліни “Управління підприємницьками проектами” відбулося практично-орієнтоване заняття від фахівеця-практика – Нікітченко Євген Олександрович, бізнес-аналітик та розробник програмного забезпечення LUXOFT, A DXC TECHNOLOGY COMPANY. На занятті обговорювали питання інформаційного бізнесу, функціонування продуктових та непродуктових компаній, фази розвитку ІТ-компаній та особливості їх фінансової діяльності, формування капіталу, активів, доходів та видатків. Євген як випускник СумДУ також поділився з аспірантами власним досвідом працевлаштування і кар’єрного зростання. Модератором зустрічі була Гриценко Лариса Леонідівна, завідувачка кафедри ФТП, докторка економічних наук, професорка.
Дякуємо Євгену за пізнавальну лекцію та співпрацю!