Erasmus+ відкриває двері до світу

15 лютого 2024 року аспірантка кафедри ФТП Кулик Анжеліка розпочала навчання в рамках програми Erasmus+ в Університеті м. Фоджа (Італія). Протягом п’яти місяців Анжеліка буде працювати над своїм дослідниць-ким проєктом під керівництвом італійських науковців у якості студента Erasmus+ Департаменту економіки, менедж-менту та території. Перші дні у Фоджі, мальовничому місті з багатою історією, вже наповнені яскравими емоціями та незабутніми враженнями. Анжеліка із захватом досліджує нове середовище, знайомиться з італійськими традиціями та звичаями. «Я завжди мріяла відвідати Італію. Це не просто подорож, це шанс отримати цінний досвід міжнародної співпраці, поглибити свої знання, налагодити зв’язки з іноземними колегами та здобути нові навички», – розповідає аспірантка. Окрім дослідницької роботи, Анжеліка планує подорожувати Італією, відвідати такі відомі міста, як Рим, Неаполь, Барі. Вона прагне максимально використовувати цю унікальну можливість для особистого та професійного розвитку. «Я впевнена, що це стажування стане для мене незабутнім досвідом, який допоможе у на-уковій кар’єрі”, – додає Анжеліка. Кафедра ФТП пишається своїми аспірантами та щиро бажає Анжеліці успішного та плідного перебування в Італії!