ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄС В м. СУМИ

28 жовтня 2022 р студенти  спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Державні та місцеві фінанси» прийняли участь онлайн у панельній дискусії «Інтеркультурний розвиток міста в контексті викликів війни і можливостей Євроінтеграції». Захід об’єднав студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних громадян  м. Суми. Співорганізаторами події стали Сумський державний університет, Сумська обласна воєнна адміністрація, Сумська міська рада, ГО «Центр освіти впродовж життя».

Спікери заходу:

1. Денис Черніков – менеджер проєкту “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”
  2. Швіндіна Ганна Олександрівна, д. е. н., професор кафедри
  3. Майборода Тетяна Миколаївна, к. е. н., доцент, заступник директора по роботі з іноземними студентами БіЕМ СумДУ
  4. Трояновська Наталя Анатоліївна, Сумська міська рада

Додаткова інформація про захід: https://euroquiz.org.ua/events/view/514