Чергова зустріч студентів освітньої програми «Державні та місцеві фінанси» з практиком

12 квітня 2021 року в  межах вивчення навчальної дисципліни «Фінанси бюджетних установ» відбулась он-лайн зустріч студентів 3-го курсу бакалавратури, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Державні та місцеві фінанси», з головним спеціалістом відділу фінансів місцевих органів влади та державних програм регіонального розвитку Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Пасько Катериною Євгенівною.

Під час заняття пані Катерина особливу увагу зосередила на ознайомленні студентів зі специфікою складання кошторису бюджетними установами, а саме розглянула порядок складання кошторису бюджетної установи, статті надходжень та видатків загального та спеціального фондів, вимоги до виконання кошторису бюджетної установи. Студенти мали можливість       он-лайн спілкування з пані Катериною та отримали змістовні відповіді на запитання.

Модератором зустрічі виступила доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування Наталія Пігуль.

Кафедра фінансів банківської справи та страхування висловлює вдячність Катерині Пасько за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!