18 травня 2023 року відбулась online-лекція за участю головного менеджеру з розвитку бренду роботодавця АТ “Райффайзен Банк” Юлії Сосновської на тему: «Поведінкова економіка»

Кафедра фінансових технологій та підприємництва 18 травня 2023 року організувала для студентів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 071 «Облік та оподаткування» online-лекцію за участю фахівців-практиків АТ “Райффайзен Банк”. Головний менеджер з розвитку бренду роботодавця Юлія Сосновська презентувала лекційні матеріали на тему: «Поведінкова економіка».
Студенти дізнались про сучасні економічні теорії, що дозволяють найбільш ефективно вибудовувати взаємовідносини між продавцем та споживачем послуг, як на практиці інтерпретувати наявну інформацію при реалізації своїх послуг, використовувати нераціональні вподобання та переконання споживача для прийняття свого остаточного рішення. Студенти приймали жваву участь в обговоренні та на практиці дізнались як дана методика працює.
Дякуємо представникfv АТ “Райффайзен Банк” за цікаву лекцію та досвід отриманий студентами від практиків!