14 квітня 2021 року відбулось практико-орієнтоване он-лайн лекційне заняття студентів та здобувачів освітньо-наукового ступеню «доктор філософії» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»з керуючим відділенням банку ПУМБ Дубіною Олексієм Миколайовичом.

14 квітня 2021 року відбулось практико-орієнтоване он-лайн лекційне заняття в межах курсів «Банківські операції», «Банківський маркетинг», «Корпоративні фінанси» для студентів денної форми навчання ННІ БіЕМ. Запрошеним спікером виступив Керуючий відділенням №2 банку ПУМБ    Дубіна Олексій Миколайович.

Під час зустрічі було висвітлено основні тенденції в банківській системі України, визначено основні зміни в діяльності банку під впливом  карантинних заходів пов’язаних з COVID 19. Під час доповіді було зроблено акцент на продуктову лінійку банку ПУМБ та визначено основні канали збуту продукції. Особливу увагу слухачів, доповідач зосередив на питанні інтернет-шахрайства та основних правилах убезпечення споживача банківських послуг від  недоцільних витрат.

Студенти виявили високий рівень зацікавленості в тарифній політиці банку, участі установи в державних програмах та питаннях захисту інформації.

Модераторами зустрічі виступили Гриценко Л.Л., Кубах Т.Г.

Щиру вдячність студенти ННІ БіЕМ висловлюють Дубіні Олексію Миколайовичу за цікаву та корисну зустріч!