Зустріч з роботодавцями спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність»

23 листопада 2022 року відбулася онлайн зустріч студентів та аспірантів з роботодавцями спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» за ініціативи гарантів освітньо-професійних програм «Фінанси», «Державні та місцеві фінанси, «Банківська справа» першого бакалаврського рівня, освітньої програми «Фінанси» другого магістерського рівня та ОНП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” третього (освітньо-наукового рівня)  кафедри фінансових технологій і підприємництва ННІ БІЕМ Сумського державного університету.

До зустрічі долучилися роботодавці у сфері фінансів, банківської справи та страхування, а саме:

• Вікторія ЧЕПУРКО, заступник начальника управління фінансів, начальник відділу управлінського обліку АТ «СМНВО-Інжиніринг»;
  • Юлія ДУЛІЧ, Начальник управління фінансів АТ «СМНВО-Інжиніринг»;
  • Лілія ПЕДЧЕНКО, начальник управління бюджетних надходжень та операцій з фінансовим ресурсом ГУ ДКСУ у Сумській області;
  • Віталія РЕКУНЕНКО, заступник начальника регіонального відділення АКБ «Індустріал Банк» в м. Суми;
  • Євген ЧЕРНУХА, заступник керуючого, керівник середнього та роздрібного бізнесу філії АТ «Укрексимбанк» у м.Суми;
  • Наталія РЄЗНІК, к.е.н., директор Сумської обласної дирекції ПАТ «НАСК ОРАНТА»
  • Денис КОБИЗСЬКИЙ, доктор філософії (к.е.н.),  начальник відділу маркетингу АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»;
  • Денис ГОРОБЧЕНКО к.е.н., ФОП Горобченко Д.В.;
  • Світлана РОМАНЮК, к.е.н., доцент, фінансовий директор ТОВ «РОМАНОФ ЛТД».

Близько 50 студентів та аспірантів спеціальності 072 та 076 прийняли участь у заході.