Зустріч із фахівцем-практиком ПАТ КБ ПриватБанк».

31 березня 2021 року в межах курсів «Банківське кредитування» та «Кредитний менеджмент» відбулося заняття на тему «Джерела інформації при оцінюванні кредитоспроможності позичальників», участь в якому взяв фахівець-практик ПАТ КБ ПриватБанк Ковтун Михайло.

Здобувачі освіти розглянули сучасні проблеми, що стосуються отримання повної та достовірної інформації про позичальника, ознайомилися із актуальними каналами надходження інформації, зокрема й через соціальні мережі. Особливу увагу було присвячено роботі бюро кредитної інформації. Стуенти отримали можливість ознайомитися із структурою та глибиною даних, що зберігаються в кредитних бюро на прикладі ПАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій».

Разом із фахівцем-практиком студенти розв’язали кілька практичних кейсів, що побудовані на реальних прикладах з банківської практики.

Крім того, на занятті обговорювалися можливості контролю власної кредитної історії та важливість кредитної історії для формування фінансової репутації. Студенти отримали корисні поради щодо правильної побудови власної якісної кредитної історії.

Модераторами зустрічі виступили викладачі курсу Олена Крухмаль та Людмила Павленко.

Майбутні бакалаври та магістри виявили високий рівень зацікавленості даною темою та висловлюють щиру вдячність Ковтуну Михайлу за змістовну та корисну зустріч!