Залучення аудитора до проведення онлайн – заняття

24 листопада 2021 року відбулась зустріч студентів кафедри фінансових технологій і підприємництва ННІ БІЕМ СумДУ, які навчаються за бакалаврською освітньою програмою « Фінанси та облік в підприємництві» за спеціальністю 072 « Фінанси , банківська справа та страхування з провідним аудитором Міжнародної аудиторської компанії ГРАНТ-ТОРНТОН ЛЕГІС Єрмоленко Катериною Олександрівною. Було проведено практично-орієнтоване онлайн-заняття за дисципліною: «Аудит» (для бакалаврів 4 курсу за запрошенням викладача Жукової Т.А.). До заходу приєдналися завідувач кафедри професор Гриценко Лариса Леонідівна та доцент кафедри Касьяненко Тетяна Вячеславівна зі студентами 2-го курсу за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» .
Під час онлайн-заняття практикуючий провідний аудитор розповіла про особливості та специфіку роботи в аудиторській компанії, поділилася практичним досвідом роботи аудитора в команді, приділила увагу питанням взаємодії з підприємствами-замовниками та роботи з документацією. Також Катерина Олександрівна розповіла про свій досвід проходження співбесіди та працевлаштування, що зацікавило студентів та викликало багато запитань.
Студенти-фінансисти отримали додаткові практично-орієнтовані знання щодо проведення аналізу фінансової звітності в рамках вивчення диципліни «Корпоративні фінанси».
Дякуємо Єрмоленко Катерині Олександрівні за доповідь, практичні знання та поради, приділений час та цікаве спілкування! Бажаємо нашій випускниці успіхів, подальшого розвитку та кар’єрного зростання!