ВЕБІНАР З ДИРЕКТОРОМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИРЕКЦІЇ ПАТ «НАСК «ОРАНТА» РЕЗНІК Н.М.

7 грудня 2022 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» долучилися до зустрічі з директором Сумської обласної дирекції ПАТ НАСК «ОРАНТА» Резнік Наталією Миколаївною, яка поділилася власним досвідом роботи в страховому бізнесі. Темою вебінару стало обговорення практичних аспектів здійснення майнового страхування. Лекторка розказала слухачам про основні тенденції розвитку майнового страхування на прикладі діяльності страхової компанії «ОРАНТА» в Сумському регіоні, зупинилася на практичних прикладах, довела необхідність страхування та розповіла про сучасні страхові продукти страхування майна юридичних та фізичних осіб. Кафедра фінансових технологій і підприємництва висловлює вдячність Наталії Миколаївні Резнік за цікаве фахове спілкування та вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!