Успішне завершення програми мобільності для аспірантів

У період  з 22.11.2021 по 13.12.2021 року кафедрою фінансових технологій і підприємництва спільно з Бізнес-школою Ліванського міжнародного університету (м.Бейрут, Ліван) була реалізована програма міжнародної віртуальної мобільності «Статистичні методи у наукових дослідженнях» для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

У програмі мобільності взяли участь аспіранти кафедри ФТП Тверезовська О.І., Лор А.К., Акопян Д.Е., Нікітченко Є.О., Єременко А.Ю., Чепурко В.О., Кожемякін А.А., Коновалов М.Г., Золотіна А.В. та Павлик Ю.А.

Впродовж трьох тижнів здобувачі працювали із викладачем Бізнес-школи Ліванського міжнародного університету Катериною Дахер за такими тематичними напрямками: «Методологія та практика використання функціональних та стохастичних залежностей в дослідженнях соціально-економічних процесів», «Методи індексного аналізу у наукових дослідженнях», «Аналіз тенденцій розвитку та прогнозування показників у наукових дослідженнях на основі часових рядів». Крім того, аспіранти виконували індивідуальні завдання щодо використання статистичних та економічних методів у проведення наукових досліджень у галузі фінансів та банківської справи.