Участь студентів у практично-орієнтованих вебінарах НБУ

В рамках заходів, присвячених Global Money Week 2021, відбулись вебінари від Національного банку України, в яких активну участь взяли студенти 1-4 курсів бакалавратури, 1 курсу магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Зустріч було проведено з використанням платформи Zoom.

Назва вебінару,спікер

Назва дисципліни

ПІБ викладача

Групастудентів

22.03

Вебінар “НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо”

Михайло Відякін заступник директора Департаменту стратегії та розвитку

БС-01а

23.03

Вебінар “Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності”

Спікер:

Володимир Лепушинський директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ.

Аналіз банківської діяльності, Фінансові ринки, Дослідження грошово-кредитного ринку

Пахненко О.М.

Рекуненко І.І.

БС-71а, БС.м-01а, БС-81а, Ф-91а, БС-91а, ЕН-92/3ф

24.03

Вебінар “Як та коли виник Національний банк України?”

Денис Толочко старший зберігач фондів Департаменту комунікацій НБУ

Корпоративні фінанси, Біхевіористичні теорії фінансів

Гриценко Л.Л.

БС-01а, Ф-01а, ЕН-02/2ф,  ОП-01а, Ф-81а

24.03

Вебінар “Лайфхаки з платіжної безпеки”

Спікер:

Тетяна Машлаковська головний експерт Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ

Організація контролю в банку

Бєлова І.В.

Ф-01а,

БС-81

26.03

Вебінар “Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності”

Олена Тригуб

Банківські операції

Біхевіористичні теорії фінансів

Бондаренко Є. К.

ЕН-02/2ф, ЕН-92/3ф, БС-91а, Ф-91а, Ф-81а

Під час вебінарів  учасники дізналися багато корисної та цікавої інформації, яка стане в нагоді не тільки з точки зору професійної діяльності, а й у повсякденному житті. По завершенню презентації учасники отримали відповіді практиків та прийняли участь у запропонованих фахівцями онлайн-іграх.