Ранадева Джаясекера (Dr. Ranadeva Jayasekera), доцент бухгалтерського обліку та фінансів Трініті бізнес-школи в Дуліні, відвідав інстітут

Протягом 13-18 грудня 2018 року на запрошення завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС» відвідав Ранадева Джаясекера (Dr. Ranadeva Jayasekera), доцент бухгалтерського обліку та фінансів Трініті бізнес-школи, яка знаходиться у складі університету Дубліна. Трініті-Колледж Дублін займає 1-е місце в Ірландії та 104-е місце у провідних університетах світу за рейтингами світового університету QS.

Ранадева Джаясекера (Dr. Ranadeva Jayasekera) отримав диплом магістра фінансів у Кембриджському університеті та отримав повну стипендію для продовження своїх досліджень на докторському рівні. Він отримав ступінь доктора філософії Кембриджського університету (PhD (Cambridge)) в галузі бухгалтерського обліку та фінансів. В 2007 році на посаді старшого керівника аудиторської компанія «Делойт» брав участь в оцінюванні, структуруванні та моделюванні складних фінансових інструментів основних інвестиційних банків. У 2009 році повернувся до дослідницько-викладацької діяльності в університетах Саутгемптону та Кренфілда. Починаючи з 2015 року працює на посаді доцента Трініті-Колледжа Дубліна, є керівником магістерської програми «Ризик-менеджмент» та здійснює керівництво аспірантами. Його поточні наукові інтереси знаходяться у сфері управління структурою капіталу, реальних опціонів, фінансової гнучкості, ефективності ринку та прогнозуванні банкрутства.

Ранадева Джаясекера (Dr. Ranadeva Jayasekera) 17 грудня 2018 року провів науково-дослідний семінар з викладачами та аспірантами кафедри фінансів, банківської справи та страхування на тему: «Managerial Perceptions of Wealth: Evidence from the Cumulative Prospect Theory». Також, відбулися зустрічі з директором ННІ БТ «УАБС» Д`яконовою І.І., заступником директора з міжнародних зав’язків Щербиною Т.В. та викладачами кафедри. За результатами обговорень прийнято рішення щодо подальшої розробки плану співпраці за наступними напрямками: спільна наукова діяльність, спільне керівництво аспірантами, студентська мобільність.

1a_68.jpg

ranadeva2.jpg ranadeva3.jpg ranadeva4.jpg ranadeva5.jpg ranadeva6.jpg ranadeva7.jpg