ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «СТРАХУВАННЯ»

В  рамках вивчення дисципліни «Страхування» студенти 2-го курсу бакалавратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 13 грудня 2021 року зустрілися в он-лайн форматі з директором Сумської обласної дирекції ПАТ НАСК «ОРАНТА» Резнік Наталією Миколаївною, яка поділилася власним досвідом роботи в страховому бізнесі. До зустрічі також доєдналися студенти першого курсу, які опановують тему «Страховий ринок» в рамках дисципліни «Фінанси».

Пані Наталія в простій доступній формі розказала слухачам про основні тенденції розвитку страхової справи у Сумській області, зупинилася на особливостях роботи в страховій компанії, на практичних прикладах довела  необхідність страхування та розповіла про сучасні страхові продукти, умови різних договорів страхування.

Крім того, лекторка зазначила, що майбутнім фахівцям варто опановувати тонкощі страхового бізнесу та запросила студентів відвідати філію кафедри фінансових технологій і підприємництва, що створено на базі Сумської обласної дирекції ПАТ «НАСК «ОРАНТА».

Модераторами зустрічі були  доценти кафедри фінансових технологій і підприємництва Журавка О.С. та Дехтяр Н.А.

Кафедра фінансових технологій і підприємництва висловлює вдячність Наталії Миколаївні Резнік за цікаве фахове спілкування та вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!

Більше корисної та цікавої інформації Ви знайдете тут: https://op.biem.sumdu.edu.ua/