Інформативна зустріч з представницею Deutsche Bundesbank!

9 грудня 2022 року студенти спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” та студенти Машинобудівного фахового коледжу у розрізі проєкту ” Школа юного банкіра ” мали нагоду дізнатись про роботу центрального банку Німеччини з перших вуст – від співробтниці його наукового центру Євгенії Бондаренко. Спікерка розповіла про особливості функціонування Deutsche Bundesbank та банківської системи Німеччини загалом, основні його завдання як регулятора, можливості співробітництва, роботу наукового центру. Крім того, студенти мали чудову можливість порівняти принципи провадження діяльності Національного банку України та Deutsche Bundesbank. Дякуємо експертці за грунтовну розповідь та участь у практико-орієнтованому навчанні студентів!